آبسردکن صنعتی پیشرفته

بهترین مارک آبسردکن صنعتی
بهترین مارک آبسردکن صنعتی در ایران کدام است ؟     
28 فوریه, 2021
قیمت ابسردکن
استعلام قیمت آبسردکن
16 مارس, 2021

تفاوت های آبسردکن صنعتی پیشرفته با آبسردکن معمولی :

 

آبسردکن ها در انواع مختلف و در ابعاد گوناگون ساخته میشوند اما در ظاهر شباهت بسیاری با یکدیگر دارند و تشخیص تفاوت یک آبسردکن معمولی با آبسردکن صنعتی پیشرفته برای افراد بدون تجربه و دانش دشوار است. بنابراین توصیه میشود قبل از خرید نسبت به مطالعه تفاوت بین آبسردکن معمولی با آبسردکن صنعتی پیشرفته اقدام فرمایید تا خرید مطمئن و درستی داشته باشید.

چرا که هر آبسردکن با توجه به ویژگی هایش ، برای مکان خاصی مناسب است. آبسردکن ها از جمله وسایل پرکاربرد در زندگی روزمره می باشند. این دستگاه ها در مدل های مختلفی طراحی و تولید میشوند که هر کدام بسته به ویژگی های خاص و مزایای خود ، برای مکان های متفاوت استفاده میشود. نمونه هایی از انواع آبسردکن را در مراکز عمومی مانند مراکز تفریحی و تجاری، مطب ها ، ترمینال ها، اداره جات، مساجد و … مشاهده و استفاده کرده اید.

 

 مقایسه آبسردکن معمولی با آبسردکن صنعتی پیشرفته

 

آبسردکن معمولی :

این آبسردکن ها را همه ما در مکان های عمومی مشاهده و از آن استفاده کرده ایم. از مشخصات آنها می توان به این موارد اشاره کرد ؛ جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ میباشد ، ظرفیت مخزن بزرگی دارد که آب نسبتا زیادی را ذخیره می کند اما اگر شیر آب بطور مداوم باز نگه داشته شود ، به سرعت آب داخل مخزن گرم می شود.

همچنین به دلیل جنس لوله های داخل آبسردکن که مسی می باشد ، مقداری از گرمای محیط را به آب انتقال می دهد و چون مدار سرمایشی آبسردکن در بیرون بدنه قرار دارد ، برای مناطق گرمسیری گزینه خوبی نیست. بر روی این نوع آبسردکن حداکثر می توان 4 شیر نصب کرد. درنتیجه برای اماکنی مناسب است که مراجعه کنندگان کمتری دارد و دمای هوای آن منطقه نیز معتدل باشد. با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد قیمت مناسب و نسبتا ارزانی دارد.

آبسردکن صنعتی پیشرفته :

آبسردکن صنعتی پیشرفته تمام مشکلات آبسردکن معمولی را برطرف نموده است. مدار سرمایشی آبسردکن صنعتی پیشرفته در داخل بدنه قرار دارد و سبب افزایش قدرت سرمایشی آبسردکن صنعتی پیشرفته می شود.جنس بدنه این آبسردکن از استیل ضد زنگ ضخیم و محکم تری ساخته شده است.

در این مدل  صنعتی پیشرفته ، قدرت و سرعت خنک کنندگی به شدت بالا است و آب مصرفی توسط اولین نفر با دهمین نفر از لحاظ دمایی ، تفاوت ندارد .اما در آبسردکن معمولی دمای آب در صورت استفاده مداوم بالا می رود و گرم تر می شود. بر روی آبسردکن صنعتی پیشرفته تا 10 عدد خروجی شیر میتوان نصب کرد.

پس می توان گفت نوع صنعتی پیشرفته برای مکان های پر رفت و آمد و شلوغ مناسب ترین گزینه است. از این مدل در پایانه های مرزی، مواکب عزاداری، مکان های مذهبی و در حالت کلی جاهایی که دارای جمعیت زیاد و دمای بالایی هستند استفاده می شود. از نوع معمولی گران قیمت تر می باشد.

شباهت های آبسردکن صنعتی پیشرفته با آبسردکن معمولی :

جنس بدنه هر دو از استیل ضد زنگ می باشد.هم  صنعتی پیشرفته هم  معمولی ، به آب شهری متصل می شوند و همچنین دارای یک خروجی پساب می باشند. بر روی هر دو مدل ، می توان انواع شیر ها را نصب کرد.
فواید سلامتی داشتن کولر آبی

مزایای سلامتی یک آبسردکن

نصب  در محیط دفتر کار می تواند مزایای بسیاری داشته باشد که می تواند به نفع شما و کارمندان و بازدیدکنندگان باشد زیرا شما می توانید از نوشیدن آب سالم با دمای  مناسب اطمینان حاصل کنید. این بسیار مهم است زیرا بسیاری از کارمندان به دلیل کمبود آب در بدن بی  انگیزه ،و  بی حالیمی شوند و به ، به بهترین توانایی خود در کار عمل نمی کنند. همه این ها به دلیل علائم کم آبی بدن هستند.

بنابراین کسانی که در دفاتر خود آب خنک مناسب و در دسترس  برای کارمندان تهیه می کنند ، روی سلامتی افراد خود سرمایه گذاری می کنند که در نهایت منجر به بهره وری و روحیه بالاتر برای تجارت شما خواهد شد.

اکثر ما می دانیم که متخصصان بهداشت توصیه می کنند حداقل 2.5 لیتر آب در روز بنوشید ، اگر آب شیرین و تمیز به راحتی در دسترس نباشد ، سخت است. بدون دسترسی به آب شیرین خنک  کارکنان به احتمال زیاد  از نوشیدنی هایی می شوند که دارای مقدار زیادی قند  یا کافئین هستند.

در حالی که در کوتاه مدت ممکن است کارکنان احساس بهتری داشته باشند ، اما در دراز مدت می تواند تأثیر بسیار منفی بر سلامتی آنها داشته باشد ، در نتیجه باعث  کاهش عملکرد می شود.

علاوه بر این ، داشتن آب سالم و خنک در دفتر کار شما امکان مصرف کافی آب را فراهم می کند ، که دارای مزایای بی شماری برای سلامتی مانند کمک به هضم غذا و بهبود متابولیسم خواهد بود. همچنین منجر به کم رنگ شدن و نشاط بافت پوست می شود. نوشیدن آب بیشتر به دفع بسیاری از سموم بدن نیز کمک می کند.

داشتن آب شیرین و تمیز به طور مداوم در دسترس و در دید به معنای آن است که کارمندان به طور طبیعی جذب می شوند  آب بیشتری بنوشند و هر کارفرمایی که به کارمندان خود اهمیت می دهد باید به این امر واقف باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button