آبسردکن یخچال دار

انواع تاپینگ بستنی
انواع تاپینگ بستنی
23 ژانویه, 2022
آبسردكن 4 شير
ابعاد آبسردکن استیل
5 مارس, 2022

همه چیز درباره آبسردکن یخچال دار

آبسردکن یخچال دار، به عنوان یکی از پرکاربردترین وسایل در مکان هایی مانند فروشگاه ها، مطب پزشکان، ادارات و شرکت ها و … نیز می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، قابلیت ها و طرح های آن ها افزایش یافته و می توانند بهترین تضمین کننده برای ایجاد رفاه و آرامش در گرمای تابستان باشند.
مزایای استفاده از آبسردکن یخچال دار
-1 طعم بهتر آب نسبت به آب لوله کشی شده: وقتی که آب ناخالص داخل منبع آبسردکن سرازیر می شود و تا زمانی که آب را برای آشامیدن درون لیوان می ریزید، در واقع آب چندین بار تصفیه شده است و مطمئنا آب آشامیدنی طعم و مزه ی بهتری خواهد داشت. حتی این تفاوت را در طعم و لذت چای یا قهوه ای که درست می کنید می توانید احساس کنید.
-2 فواید بیشتر برای سلامتی: همان طور که اشاره کردیم طی فرآیند تصفیه آب ناخالص به وسیله آبسردکن یخچال دار، مقدار زیادی از باکتری ها، به خصوص کلر و دیگر آلودگی های صنعتی کاهش خواهند یافت. لازم به ذکر می باشد در این تصفیه مواد معدنی که موجود در آب شیرین هستند، از جمله کلسیم و پتاسیم حذف نمی شوند و شما می توانید با اطمینان خاطر آب را بنوشید.
-3 کمک به رژیم غذایی بدون قند: همه افراد روزانه با مصرف مواد غذایی قندی و احساس عطش، نیاز بیشتری به نوشیدن آب پیدا می کنند. پس می توانید با داشتن این دستگاه مشکل را حل نمایید.

نکاتی مهم برای خرید آبسردکن یخچال دار

 • توجه به میزان مصرف انرژی برق
 • توجه به برند و مدل آبسردکن
 • دقت در قیمت آبسردکن
 • توجه به خدمات بعد از فروش و گارانتی
 • میزان صدای آبسردکن
 • توجه به رعایت استانداردهای لازم در ساخت و تولید
 • توجه به میزان کیفیت و دوام قطعات
 • رعایت شدن اصول بهداشتی
 • مهم ترین عوامل در کار نکردن آبسردکن یخجال دار
 • احتمال خراب بودن شیر برقی یا شیر ورودی آب: توجه داشته باشید اگر در شیر برقی آبسردکن اتصالی به وجود آمده باشد، در این صورت باید شیر برقی حتما تعویض گردد.
  ممکن است لوله آب یخ زده باشد: چنانچه لوله انتقال دهنده آب یخ بزند، آب به اندازه کافی وارد مخزن آبسردکن نخواهد شد. البته برای تشخیص یخ زدگی لوله، باید لوله ای که پایین یخچال قرار دارد را جدا کنید و داخلش فوت کنید، اگر هوا از درون آن عبور نکرد، در این صورت لوله یخ زده است و حتما یخ داخلش باید ذوب شود. سپس دمای یخچال را طوری تنظیم نمایید که از یخ زدگی مجدد لوله آب در آبسردکن جلوگیری شود.

راهنمای خرید آبسردکن یخچال دار

کم بودن فشار آب: می دانیم که آب وارد شده به مخزن آبسردکن از لوله های آب منزل تامین می شود، بنابراین فشار کم آب باعث خواهد شد که به خوبی و به اندازه آب داخل مخزن وارد نشود و باید مورد بررسی قرار بگیرد.
خراب بودن کلید آبسردکن: تامین جریان ولتاژ مورد نیاز برق وظیفه کلید آبسردکن است و اگر کلید آن یا کلید درب یخچال مشکل داشته باشد، در این صورت بهتر است با مولتی متر اتصال جریان را مورد توجه قرار دهید.
فیلتر آبسردکن: با وجود املاح مختلف در آب، احتمال دارد فیلتر آب در آبسردکن با گذشت زمان دچار رسوبات شده و مسدود گردد، و این عامل نیز مانع از انتقال آب به داخل مخزن آبسردکن خواهد شد. پس پیشنهاد می شود هر 6 ماه حتما فیلتر آبسردکن تعویض گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button