آبسردکن مکان عمومی

آبسردكن 4 شير
ابعاد آبسردکن استیل
5 مارس, 2022
ابعاد آبسردکن استیلجنس بدنه و مخزن آبسردکن
جنس بدنه و مخزن آبسردکن
2 می, 2022

آبسردکن مکان عمومی

 

آبسردکن مکان عمومی روشی مقرون‌به‌صرفه برای رفع تشنگی افراد حاضر در مکان های عمومی و در حال انجام کارها است.

در این مقاله ، ما در مورد آبسردکن مکان عمومی صحبت خواهیم کرد که در دسترس هستند و به شما کمک می کنند ایستگاه آبرسانی در دسترس خود را در برخی محیط های عمومی پیدا کنید. اما قبل از انجام این کار، در وهله اول دلایل نصب آن ها را بررسی می کنیم.

 

دلایل نصب

امروزه بیشتر مردم با خرید بطری آب معدنی از مغازه راحت تر هستند  و بسیاری آب خوردن از آبسردکن را کمی قدیمی می دانند. آب بطری ممکن است راحت باشد، اما در مقایسه با آب لوله کشی، از نظر هزینه به صرفه نیست . اگر خود آب نیز از کیفیت بالاتری برخوردار بود شاید پرداخت این هزینه قابل درک بود  اما در واقع، بیشتر آب های درون بطری شده صرفاً آب آشامیدنی معمولی است که تصفیه شده است. بیشتر پولی که برای آن می پردازید صرف برند و خود بطری پلاستیکی می شود.

آب بطری نه تنها گران است بلکه برای محیط زیست نیز ضرر دارد . خیابان‌های بزرگ و زمین‌های بازی مدارس در سرتاسر کشور مملو از بطری‌های پلاستیکی دور ریخته‌شده است، که اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها در نهایت به زباله‌دان‌ها ختم می‌شوند، جایی که صدها سال طول می‌کشد تا تجزیه شوند.

نصب یک آبسردکن در محل نه تنها به کاهش زباله کمک می کند بلکه باعث صرفه جویی در هزینه کاربران، کمک به محیط زیست سبز شما و کمک به نجات سیاره می شود.

 

آبسردکن های مکان عمومی

مانند فواره‌های آبخوری در بعضی پارک ها ، ایستگاه‌های آبخوری در مکان های عمومی به شکل های مختلف در دسترس هستند ما در فروشگاه وفایی نیز آبسردکن های مورد استفاده در فضای باز و مکان های عمومی فروخته می شوند  که با دکمه فشاری و بدنه استیل و در طیف وسیعی از حالتهای تک شیر ، دو شیر و … موجود می باشند که حتی برای مکان های ورزشی و سالن های ورزشی ایده آل است.

 

بدنه استیل  ضد زنگ

موضوع جالب توجه در آبسردکن های ما فولاد ضد زنگ می باشد . جدای از دوام و ضد ضربه بودن ، ویژگی های مقاوم در برابر آب و زنگ زدگیفولاد ضد زنگ آن را برای استفاده در وسایل آبخوری ایده آل می کند. از این گذشته، هیچ چیز بدتر از یک آب خوری پوشیده از زنگ زدگی ناخوشایند نیست.

به آلیاژهایی که پایه آنها از آهن تشکیل شده و کمتر از %2 کربن دارند،استیل یا فولاد میگویند.

تمیز کردن و نگهداری از فولاد ضد زنگ نیز ساده است و فقط به آب گرم، مواد شوینده خانگی و یک پارچه نرم نیاز دارد. ناهمواری های بر روی آبسردکن از جنس فولاد ضد زنگ به این معنی است که در برابر خرابکاری و ضربه  نیز بسیار مقاوم است، که آن را برای استفاده در وسایل عمومی و مدارس ایده آل می کند.

مراحل بعدی
پس اولین کاری که می کنید باید بدانید چه نوع آبسردکنی برای محل شما بهترین است. هنگامی که تصمیم خود را گرفتید، حتماً برای  خرید ، راهنمای نصب ، نکات، ترفندها و عیب یابی با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button