بهترین مارک آبسردکن صنعتی در ایران کدام است ؟     

بهترین مارک سردخانه
بهترین مارک سردخانه
4 فوریه, 2021
آبسرد کن صنعتی
آبسردکن صنعتی پیشرفته
10 مارس, 2021
نمایش همه
بهترین مارک آبسردکن صنعتی

بهترین مارک آبسردکن صنعتی

بهترین مارک آبسردکن صنعتی     

 

برای خرید یک آبسردکن صنعتی خوب و بادوام ، باید از بهترین مارک آبسردکن صنعتی خریداری نمایید تا نیاز های شما را به خوبی رفع نماید و از طول عمر بالایی نیز برخوردار باشد.

آبسردکن های صنعتی برای اماکن عمومی ، تجاری ، تفریحی و پرتردد استفاده میشود تا مردم هنگام خرید یا گشت و گذار اگر احساس تشنگی کردند از آنها استفاده کنند. در گذشته نیز در ایران از آبسردکن استفاده می شد اما نه به صورت های مدرن امروزی !

آب انبار ها در واقع همان آبسردکن محسوب می شدند. به تدریج آبسردکن های پیشرفته ای تولید و وارد ایران نیز شدند و به صورت یک وسیله ضروری در مکان های عمومی تبدیل شدند.

در حوزه تولید آبسردکن صنعتی رقابت زیادی وجود دارد اما تنها برخی از برند ها توانایی دوام در این زمینه را داشتند مانند بوش ، ایستکول ، گوسونیک ، مجیک و … که از میان آنها چند مورد از بهترین مارک  را که در بازار های ایران موجود می باشند به تشریح می پردازیم:

  • آبسردکن وفایی :

بهترین مارک آبسردکن صنعتی در اصفهان  و در ایران است که با سالیان سال تجربه فروش و استفاده در اکثر مکان های عمومی نامی بلند آوازه دارد

  • آبسردکن صنعتی ایستکول :

این آبسردکن دارای ظاهر شیک و متفاوت می باشد. ورودی آب و منبع آن در بالای مخزن قرار دارد. و دارای امکانات حرفه ای و کاربردی می باشد. این مدل دارای امکان کنترل درجه حرارت آب خروجی و محافظت در برابر وارد کردن شوک الکتریکی نیز می باشد که آن را منحصر بفرد کرده است. می توان گفت این مدل از بهترین مارک آبسردکن می باشد ، که همه ویژگی های مورد نیاز را در یک جا جمع کرده است.

  • آبسردکن صنعتی مجیک :

این مدل به دلیل زیبایی و ظاهر شیک و جمع و جور بهترین مارک برای مراکزی است که به ظاهر محیط و دکوراسیون اهمیت میدهند. همچنین قابلیت تولید آب گرم را نیز دارد. این مدل دارای قیمت نسبتا بالایی می باشد.

  • آبسردکن  واتر تک :

این مدل آبسرد کن ، بهترین مارک آبسردکن صنعتی از لحاظ تصفیه آب می باشد. علاوه بر قابلیت تولید آب گرم و جوش ، به دلیل دارا بودن 4 لایه فیلتر مختلف می تواند گل و لای و ذرات ریز را از آب جدا کرده و آب آشامیدنی سالم را تحویل دهد. از آن برای محیط های اداری و پر رفت و آمد استفاده می شود و مخزن آن پوشیده با استیل ضد زنگ می باشد، در نتیجه سبب عمر مفید بالای آن گردیده است.

  • آبسردکن صنعتی گوسونیک :

علاوه بر تولید آب گرم و سرد قابلیت تولید آب ولرم در حد دمای محیط را دارد. دارای بازده بالایی نیز می باشد . و می توان گفت نسبت به بقیه مارک های معرفی شده دارای قیمت مناسبی می باشد. بنابراین اگر ترجیح شما خرید آبسردکن با بودجه کم است ، این مدل بهترین مارک آبسردکن صنعتی برای بودجه های کم می باشد.

 

بهترین مارک آبسردکن صنعتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین مارک آبسردکن صنعتی باید دارای : تنوع بالا ، مخزن و ظرفیت بزرگی باشد ، تعداد شیر زیادی داشته باشد ، به آب شهری متصل باشد ، بدنه آبسردکن ضخیم و جنس خوبی داشته باشد ، دارای موتور پر قدرت باشد و آب مخزن را سریع تر خنک کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button