بهترین مارک سردخانه

تفاوت های آبسردکن صنعتی پیشرفته با آبسردکن معمولی :
تفاوت آبسردکن صنعتی با معمولی
27 ژانویه, 2021
بهترین مارک آبسردکن صنعتی
بهترین مارک آبسردکن صنعتی در ایران کدام است ؟     
28 فوریه, 2021

بهترین مارک سردخانه چه ویژگی هایی دارد ؟

سردخانه ها یا همان چیلر ها برای نگهداری و انبار مواد غذایی مانند میوه ، سبزیجات ، گوشت و مرغ و سایر خوراکی احداث و راه اندازی می شوند. برای اینکه در استفاده از سردخانه به مشکل بر نخوریم و دچار نقص در عملکرد نشود ، باید از بهترین مارک سردخانه که در دسترس وجود دارد استفاده کرد.

درست است که در صورت استفاده از بهترین مارک سردخانه مثل یخچال وفایی باید کمی بیشتر از مارک معمولی یا سطح پایین هزینه کنیم اما در آینده و با استفاده مکرر متوجه خواهیم شد ، به دلیل کیفیت و ساخت خوب نه تنها نیاز به تعمیر کمتری دارد بلکه دارای  بازدهی و عملکرد بالایی نیز برای ما است. همچنین طول عمر بالایی نیز خواهد داشت و شما را از تعویض ، خرید و یا احداث سردخانه جدید بی نیاز خواهد کرد

امروزه با توجه به نیاز بازار و تقاضای مردم ، استفاده از سردخانه و بخصوص بهترین مارک سردخانه جزء لاینفکی از صنعت شده است. تا با کمک آن مواد غذایی سالم و تازه ای را در اختیار مردم قرار دهند. اما نکته مهم برای صاحبان سردخانه ، هزینه خرید ، نصب و راه اندازی سردخانه می باشد که سعی دارند  مناسب ترین و بهترین مارک سردخانه را با توجه به شرایط و ویژگی های ماده غذایی که قرار است انبار کنند، بخرند.

علاوه بر انتخاب بهترین مارک سردخانه ، صاحبان آن باید دقت کنند تجهیزات و لوازم جانبی استاندارد و مناسبی را تهیه کنند تا در عملکرد سردخانه خللی وارد نکند.

عوامل موثر بر قیمت بهترین مارک سردخانه :

از مهم ترین و اصلی ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت بهترین مارک سردخانه و قیمت یخچال صنعتی اصفهان  ، ابعاد آن میباشد. طبیعتا هر چه ابعاد سردخانه بزرگتر باشد ، هزینه احداث آن نیز بالا میرود.

همچنین با انتخاب اصولی تجهیزات جانبی می توانید در زمان و هزینه های نصب و پس از نصب(تعمیرات) کاهش چشمگیری داشته باشید. علاوه بر ابعاد، موارد دیگری نیز بر قیمت سردخانه تاثیر می گذارد از جمله :

-دمای سردخانه : برای انتخاب  مارک سردخانه ، ابتدا باید تشخیص دهیم مواد انبار شده ما نیاز به نگهداری در دمای بالای صفر دارد یا زیر صفر.

-نوع برق مصرفی : نوع برق مصرفی نیز در قیمت تاثیر می گذارد. برای مثال در سردخانه های بزرگ باید از برق سه فاز استفاده شود که نسبت به برق تک فاز هزینه زیادی در بر میگیرد.

-سایز و جنس درب سردخانه : این عامل نیز بر اساس ابعاد سردخانه متغیر است و سبب سهولت در بارگیری و خروج بار از سردخانه می شود . همچنین جنس درب باعث استحکام آن در برابر ضربه و جلوگیری از نفوذ گرما و خروج سرما می شود.

مارک کندانسور و اواپراتور ، ساندویچ پانل ، تابلو برق ، شیرآلات و سایر تجهیزات استفاده شده ارتباط مستقیمی با افزایش قیمت سردخانه دارد.در آخر حساسیت و کیفیت نصب است که باعث می شود اجزای گفته شده ، با هماهنگی با یکدیگر وظیفه خود را انجام دهند.

آبسردکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button