بهترین مارک یخچال صنعتی

کاربرد سرخانه متحرک
کاربرد سردخانه متحرک
30 دسامبر, 2020
یخچال صنعتی پیشرفته
یخچال صنعتی پیشرفته
14 ژانویه, 2021
نمایش همه
بهترین مارک یخچال صنعتی يخچال مكعبى

يخچال مكعبى

بهترین مارک یخچال صنعتی در ایران کدام است ؟

بهترین مارک یخچال صنعتی در ایران و بهترین یخچال صنعتی  اصفهان که بسیار معتبر می باشد فروشگاه وفایی است تا در کسب و کارهای امروزی ، یخچال صنعتی یکی از لوازم و تجهیزات ضروری به حساب می آید. از آنها برای نگهداری مواد غذایی ، ، نوشیدنی در ویترین مغازه ها و یا تازه نگهداشتن سبزیجات و حتی دارو استفاده می کنند.

اما چیزی که برای خریداران اهمیت دارد کیفیت و عمر بالای یخچال صنعتی می باشد بنابراین همواره به دنبال بهترین یخچال صنعتی می باشند تا با مناسب ترین قیمت بهترین  یخچال صنعتی را با بیشترین امکانات خریداری نمایند. بنابراین در این مقاله شما را با بهترین مارک یخچال صنعتی در ایران آشنا می کنیم.

  • یخچال صنعتی ترو (True) : در مدل سه درب ارائه می شود و به دلیل ظرفیت بالای یخچال و جادار بودن آن برای فروشگاه های بزرگ و جادار مناسب می باشد. دارای طول عمر مفید زیادی می باشد. همچنین مصرف انرژی را تا مقدار قابل توجهی کاهش می دهد و از این نظر به نفع خریداران می باشد.علاوه بر این در دسته محصولات دوستدار محیط زیست قرار دارد زیرا کمترین میزان تولید گرما را دارد. دارای درب های شیشه ای می باشد که عایق خوبی برای هدر رفتن سرما هستند. با چراغ های ال ای دی که داخل یخچال وجود دارد به راحتی مواد داخل آن قابل مشاهده برای مشتریان می باشد. با تمام امکانات گفته شده می توان گفت اگر فضای کافی دارید این مارک ، بهترین مارک یخچال صنعتی برای شما است.
  • یخچال صنعتی ورتکس (Vortex) : این مدل یک درب و در مقایسه با مدل قبلی کوچک و جمع و جور می باشد. برای فضاهای کوچک تر مناسب ترین و بهترین یخچال صنعتی است. اما کوچک بودن آن دلیل بی کیفیت بودن آن نیست. این یخچال صنعتی بسیار خوش ساخت بوده بطوری که هیچ هوای سردی از داخل یخچال خارج نمیشود.همچنین دارای قابلیت کنترل دمای یخچال می باشد و دمای آن بین 33 تا 41 درجه فارنهایت متغیر می باشد.
  • یخچال صنعتی ایستاده: به دلیل قفسه های قابل تغییر و جابجایی ، بارگیری و جاسازی مواد و تمیز کردن قفسه ها به آسانی صورت می گیرد. دمای یخچال بین 0 تا 10 درجه فارنهایت قابل تنظیم و تغییر می باشد. چراغ های ال ای دی داخل یخچال به خوبی تمام یخچال را روشن می کند. این مدل بهترین مارک یخچال صنعتی برای فروشگاه هایی است که بارهای سنگین انبار می کنند.
  • یخچال صنعتی وفایی : بهترین  یخچال صنعتی برای کسانی است که خواهان وسایل خاص و متفاوت هستند.زیرا به خاطر ویترین شیشه ای ، مواد درون آن به راحتی قابل مشاهده است.
  • یخچال آرکتیک ایر(Arctic Air) : بعنوان بهترین   یخچال صنعتی برای موادی است که قصد نمایش آنها را ندارید و صرفا جهت انبار کردن مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

بهترین مارک یخچال صنعتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

بهترین مارک یخچال صنعتی در اصفهان یخچال وفایی  دارای : تنوع بالا ، مخزن و ظرفیت بزرگی است ، دسترسی به وسایل آسان باشد ، دارای قابلیت تنظیم دمای یخچال ، دارای محافظت در برابر هدر رفتن برودت باشد ، بدنه آن ضخیم و جنس خوبی داشته باشد ، دارای موتور پر قدرت باشد .

آبسردکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button