بهترین یخچال روباز اصفهان

یخچال صنعتی اصفهان
یخچال صنعتی اصفهان
15 دسامبر, 2019
ابسردکن صنعتی در اصفهان
آبسردکن صنعتی در اصفهان
13 ژانویه, 2020
نمایش همه
بهترین یخچال روباز اصفهان

بهترین یخچال روباز اصفهان

پرده های هوایی در یخچال روباز چیست؟

پرده های هوا که در بهترین یخچال های روباز اصفهان استفاده می شوند، به عنوان درهای هوا شناخته می شوند ، نه حفاظی دارند و نه درب در عوض ، آنها دستگاههایی هستند که برای جلوگیری از حرکت هوا بین دو فضا ایجاد و ساخته شده اند. بیشتر آنها دارای یک دمنده هوای سرد دارند که در پایین نصب شده است.

دمنده ها جریان های باریکی از هوا را از طریق دهانه ها باز می کنند تا حرکت هوای گرم یا سرد ، آلاینده ها و حشرات را از یک طرف به طرف دیگر متوقف کنند.

یخچال روباز چیست؟

یخچال و فریزر پرده هوا ، همچنین به عنوان یک کالا بازرگانی در فضای باز شناخته می شود ، به گونه ای طراحی شده است که یک جریان ثابت از هوای سرد را از پایین به بالای سطح جلوی یخچال و فریزر سوق دهد. فاقد درب نصب شده است ، در عوض دارای یک جبهه باز با جریان هوای سرد است که به عنوان یک پرده عمل می کند تا محصولات را در داخل هوای سرد و گرم نگه سرد نگه  دارد. برای خرده فروشان ، این بدان معنی است که مشتریان نمایش کاملی از محصولات دارند و به آنها امکان می دهد تا به راحتی داخل یخچال را ببیند و غذای یا نوشیدنی مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

یخچال و فریزر پرده هوا برای ده ها سال است که به عنوان یک راه حل بسیار محبوب برای فروشندگان مواد غذایی و نوشیدنی وجود دارد. با این وجود نگرانی هایی در مورد سطح پایداری پایین آنها ، هزینه های انرژی و تأثیرات زیست محیطی وجود دارد.

چه چیزی باعث می شود یخچال روباز پرده هوا استفاده کنیم؟

از آنجا که یخچال و فریزر پرده هوا از هوای خنک به عنوان عایق در برابر دمای گرم استفاده می کند ، بسیار کارآمدتر از مثلاً یخچال درهای شیشه ای هستند.

برای درست کار کردن بهترین یخچال روباز اصفهان ، یخچال و فریزرهای پرده هوا به طور مداوم باید هوای خنک را از طریق واحد فشار به سمت جلوی یخچال سوق دهند تا درجه حرارت حفظ شود. برای  اینکه یخچال همیشه در ظرفیت بالا کار کند ، حتی در ساعات اوج مصرف یا اگر واحد فروش شلوغ باشد  در مورد مکان نصب واحد پرده هوا ، اپراتورها باید انتخابی برای محل قرار دادن یخچال داشته باشند.

 تاسیسات در نزدیکی درهای ورودی ، در مناطق با رطوبت بالا ، در نور مستقیم خورشید یا در نزدیکی دریچه های تهویه مطبوع ، همه شرایطی هستند که برای یخچال  خنک کننده پرده هوا مناسب نیست.

از آنجا که اکثر یخچال های پرده هوا با نمایش محصول واضح در ذهن مشتری  طراحی شده اند ، به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات  را بدون باز کردن درب یخچال انتخاب کرده و بردارند .

بهترین یخچال روباز اصفهان در فروشگاه وفایی

یخچال و فریزر درب شیشه ای با طراحی مناسب به شما این امکان را می دهد تا واحد سریعاً به دمای موردنیاز برسد ، در صورت عدم استفاده میزان مصرف انرژی را کاهش دهد و باز هم امکان دیدنی محصول و دسترسی آسان را برای مشتریان فراهم کند که در فروشگاه وفایی شما می توانید انواعی از بهترین یخچال های رو باز اصفهان را سفارش دهید.

آبسردکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button