تاثیر وجود آبسردکن در سلامت بدن و قلب

آیا آب بطری آب معدنی مناسب نوشیدن است
آیا آب بطری آب معدنی مناسب نوشیدن است
23 می, 2022
5 دلیل نوشیدن آب و رفع بسیاری مشکلات
نوشیدن آب و رفع بسیاری مشکلات
22 ژوئن, 2022

آیا نوشیدن آب روی ظاهر شما تأثیر می گذارد؟

تاثیر وجود آبسردکن در سلامت بدن و قلب : گاهی اوقات خوب است به خود یادآوری کنیم برای اینکه سالم به نظر برسیم، باید اندام های داخلی خود را نیز پرانرژی نگه داریم  بدون سالم ماندن هیچ عضوی دیگری نمی توانید فعالیت داشته باشید. و نوشیدن آب کافی درون شما را شاداب نگه می دارد.

همیشه سعی کنید به بدن خود آب برسانید  بنابراین، دفعه بعد که آبسردکن  عمومی را می بینید بطری یا لیوان آب خود را بردارید و حتما از آن آب بنوشید پس دستگاه آبسردکن را مانند هر وسیله ضروری دیگر خریداری نموده تا آب خنک را همیشه در دسترس داشته باشید. تا قلب و بدنی سالم‌تر داشته باشید.

 

در آبرسانی به قلب شما  چگونه یک آبسردکن می تواند موثر باشد!

آبرسانی برای قلب شما… قلب نیروگاه بدن است: مانند موتوری است که شما را به حرکت در می آورد و هیچ یک از ما بدون آن زنده نمی مانند.  منطقی است که مطمئن شوید که قلب شما در بهترین حالت قرار دارد تا بتوانیم بهترین، سالم ترین و طولانی ترین عمر خود را داشته باشیم. قلب نیز یک عضله است : اگرچه بسیار پیچیده است. به عنوان یک عضله، برای ادامه ضربان به بسیاری از عملکردهای دیگر متکی است .

درست مانند تمام اندام های حیاتی دیگر، قلب برای بهترین عملکرد خود به آب نیاز دارد. 73 درصد آن از آب تشکیل شده است، بنابراین هیدراته نگه داشتن قلب مهم است.

 

 چگونه قلب را هیدراته نگه داریم؟

 

پاسخ ساده است. هر روز، قلب حدود 100000 بار می‌تپد و به طور مداوم حدود هشت لیوان خون را از طریق سیستم گردش خون به اطراف بدن ما پمپاژ می‌کند. این خون مواد مغذی و اکسیژن را به تمام قسمت های بدن ما می رساند و دی اکسید کربن ناخواسته و مواد زائد را از بین می برد.

قلب و سیستم گردش خون شما با هم کار می کنند تا خون را به اندام های شما برسانند تا بتوانند عملکرد مطلوبی داشته باشند.

وقتی مایعات کافی (به ویژه آب) دریافت نمی کنید، حجم خون شما کاهش می یابد. وقتی حجم خون شما کاهش می یابد، قلب برای توزیع خون اکسیژن در تمام قسمت های بدن شما مشکل دارد.

وقتی خون حجمش را از دست دهد غلیظ می شود و گردش آن را سخت تر می کند. این باعث ایجاد فشار اضافی بر روی قلب می شود و خطر آسیب به قلب و عروق را افزایش می دهد.

 

آیا نوشیدن آب می تواند قلب شما را سالم نگه دارد؟

قطعا . تحقیقات نشان داده است که نوشیدن آب بیشتر خطر مرگ ناشی از ابتلا به بیماری عروق  قلب را کاهش می دهد. هنگامی که مایعات کافی دریافت می کنید، خون در سیستم شما رقیق می شود، که به قلب اجازه می دهد کار خود را به طور موثرتری انجام دهد. بنابراین، نوشیدن آب بیشتر  فشار روی قلب شما را کاهش می دهد.

به راحتی می توان فهمید که چرا هیدراته نگه داشتن قلب شما بسیار حیاتی است – نوشیدن آب کافی در روز تفاوت بین یک قلب قوی و سالم و یک قلب بالقوه کم آب تحت فشار را ایجاد می کند.

مصرف چقدر آب برای مصرف روزانه ما کافی است؟

آکادمی ملی علوم، مهندسی و پزشکی ایالات متحده تعیین کرده است که مقدار کافی آب برای نوشیدن در هر روز حدود 15.5 فنجان (3.7 لیتر) برای مردان و حدود 11.5 فنجان (2.7 لیتر) برای زنان است. این مقدار بر اساس عوامل دیگری مانند سن و وزن کمی نوسان خواهد داشت.

آبسردکن اصفهان 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button