تجهیزات سرمایشی مواد غذایی وسیع

کنترل بوی بد در سردخانه
کنترل بو در سردخانه
29 می, 2021
دمای انجماد سردخانه صنعتی
دمای انجماد سردخانه صنعتی  
19 ژوئن, 2021

همه چیز درباره تجهیزات سرمایشی مواد غذایی وسیع

مواد غذایی گاهی به صورت جزئی و توسط دستگاه های کوچک سرمایشی و گاهی به صورت وسیع و توسط دستگاه های بزرگتر نگهداری می شوند. این دستگاه ها باید متنوع باشند و بتوانند انواع مواد غذایی خشک و تر را برای مدت طولانی نگهداری کنند و ما نیز در این مقاله قصد داریم به بررسی تجهیزات سرمایشی مواد غذایی وسیع بپردازیم.

 

معرفی تجهیزات سرمایشی مواد غذایی وسیع

دستگاه های سرمایشی زیادی برای نگهداری و سرد کردن مواد غذایی ساخته شده اند که می توانند انواع مواد نوشیدنی و مواد غذایی مختلف را سرمادهی کنند.

این تجهیزات در مکان های مختلف مانند کارخانه های تولید مواد غذایی، رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها و … مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از این دستگاه ها به صورت صفحه ای ، لوله ای ، پاششی و … کار می کنند.

دستگاه های یخ ساز

این دستگاه ها توانایی تولید یخ های حبه ای، قالبی و پودری را دارند که هر کدام می توانند برای سرد نگهداشتن یک سری از مواد غذایی استفاده شوند.

یخ سازهای حبه ای، یخ های کوچکی را تولید می کنند که می توان به وسیله آنها انواع مواد نوشیدنی را سرد نگهداشت. این وسیله بیشتر در کافی شاپ ها و رستوران ها استفاده می شود.

یخ ساز های قالبی نیز یخ های بزرگ قالبی را تولید می کنند که در شرکت های ماهیگیری و نگهداری گوشت های دامی استفاده می شوند.

برخی از یخ های تولیدی این دستگاه نیز پودری می باشند. این یخ ها نیز برای سرد نگهداشتن مواد گوشتی و دیگر محصولات غذایی، در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی استفاده می شوند.

فریزرهای بزرگ

این فریزر ها در ابعاد بزرگی ساخته می شوند و بیشتر در سردخانه ها و شرکت های بزرگ تولید و نگهداری مواد غذایی استفاده می شوند.

دستگاه های آبسردکن

این دستگاه برای سرد نگهداشتن آب و دیگر نوشیدنی ها در مکان های مختلف مانند هتل ها، پارک ها، معابر و… استفاده می شود. قابل ذکر است که این دستگاه گاهی چند منظوره ساخته می شود و تولید کننده آب گرم است.

دستگاه های شیر سردکن

این دستگاه برای نگهداری شیر و جلوگیری از فاسد شدن آن در بستنی فروشی ها و شرکت های تولید لبنیات استفاده می شود.

انواع تجهیزات سرمایشی اعم از آبسردکن و یخچال صنعتی اصفهان ارسال به سراسر کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button