تفاوت آبسردکن صنعتی با معمولی

یخچال صنعتی پیشرفته
یخچال صنعتی پیشرفته
14 ژانویه, 2021
بهترین مارک سردخانه
بهترین مارک سردخانه
4 فوریه, 2021

تفاوت های آبسردکن صنعتی پیشرفته با آبسردکن معمولی :

آبسردکن ها در انواع مختلف و در ابعاد گوناگون ساخته میشوند اما در ظاهر شباهت بسیاری با یکدیگر دارند و تشخیص تفاوت یک آبسردکن معمولی با آبسردکن صنعتی پیشرفته برای افراد بدون تجربه و دانش دشوار است.

بنابراین توصیه میشود قبل از خرید نسبت به مطالعه تفاوت بین آبسردکن معمولی با آبسردکن صنعتی پیشرفته اقدام فرمایید تا خرید مطمئن و درستی داشته باشید. چرا که هر آبسردکن با توجه به ویژگی هایش ، برای مکان خاصی مناسب است.

آبسردکن ها از جمله وسایل پرکاربرد در زندگی روزمره می باشند. این دستگاه ها در مدل های مختلفی طراحی و تولید میشوند که هر کدام بسته به ویژگی های خاص و مزایای خود ، برای مکان های متفاوت استفاده میشود. نمونه هایی از انواع آبسردکن را در مراکز عمومی مانند مراکز تفریحی و تجاری، مطب ها ، ترمینال ها، اداره جات، مساجد و … مشاهده و استفاده کرده اید.

 

آبسردکن معمولی :

این آبسردکن ها را همه ما در مکان های عمومی مشاهده و از آن استفاده کرده ایم. از مشخصات آنها می توان به این موارد اشاره کرد ؛ جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ میباشد ، ظرفیت مخزن بزرگی دارد که آب نسبتا زیادی را ذخیره می کند اما اگر شیر آب بطور مداوم باز نگه داشته شود ، به سرعت آب داخل مخزن گرم می شود.

همچنین به دلیل جنس لوله های داخل آبسردکن که مسی می باشد ، مقداری از گرمای محیط را به آب انتقال می دهد و چون مدار سرمایشی آبسردکن در بیرون بدنه قرار دارد ، برای مناطق گرمسیری گزینه خوبی نیست.

بر روی این نوع آبسردکن حداکثر می توان 4 شیر نصب کرد. درنتیجه برای اماکنی مناسب است که مراجعه کنندگان کمتری دارد و دمای هوای آن منطقه نیز معتدل باشد. با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد قیمت مناسب و نسبتا ارزانی دارد.

آبسردکن صنعتی پیشرفته :

آبسردکن صنعتی پیشرفته تمام مشکلات آبسردکن معمولی را برطرف نموده است. مدار سرمایشی آبسردکن صنعتی پیشرفته در داخل بدنه قرار دارد و سبب افزایش قدرت سرمایشی آبسردکن صنعتی پیشرفته می شود.جنس بدنه این آبسردکن از استیل ضد زنگ ضخیم و محکم تری ساخته شده است.

در آبسردکن صنعتی پیشرفته ، قدرت و سرعت خنک کنندگی به شدت بالا است و آب مصرفی توسط اولین نفر با دهمین نفر از لحاظ دمایی ، تفاوت ندارد .اما در آبسردکن معمولی دمای آب در صورت استفاده مداوم بالا می رود و گرم تر می شود.

بر روی آبسردکن صنعتی پیشرفته تا 10 عدد خروجی شیر میتوان نصب کرد. پس می توان گفت آبسردکن صنعتی پیشرفته برای مکان های پر رفت و آمد و شلوغ مناسب ترین گزینه است.

از آبسردکن صنعتی پیشرفته در پایانه های مرزی، مواکب عزاداری، مکان های مذهبی و در حالت کلی جاهایی که دارای جمعیت زیاد و دمای بالایی هستند استفاده می شود. از نوع معمولی گران قیمت تر می باشد.

شباهت های آبسردکن صنعتی پیشرفته با آبسردکن معمولی :

جنس بدنه هر دو از استیل ضد زنگ می باشد.هم آبسردکن صنعتی پیشرفته هم آبسردکن معمولی ، به آب شهری متصل می شوند و همچنین دارای یک خروجی پساب می باشند. بر روی هر دو مدل ، می توان انواع شیر ها را نصب کرد.

بهترین یخچال صنعتی اصفهان در فروشگاه یخچال وفایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button