علائم هشداردهنده دما سردخانه

دمای انجماد سردخانه صنعتی
دمای انجماد سردخانه صنعتی  
19 ژوئن, 2021
تمیز نگه داشتن سردخانه
تمیز نگه داشتن سردخانه
1 جولای, 2021

همه چیز درباره علائم هشداردهنده دما سردخانه

علائم هشداردهنده دما سردخانه : سردخانه ها و یخچال ها باید دارای دمای مشخصی باشند تا از فاسد شدن مواد غذایی و از هم گسیختگی بافت های آنها جلوگیری شود. به همین دلیل دمای هر یخچال و یا سردخانه ای باید کنترل شود و در صورت خروج از یک محدوده دمایی، هشدار های تعبیه شده در آن به کار می افتند و ما در این مقاله قصد داریم به بررسی علائم هشداردهنده دما سردخانه بپردازیم.

عنوان اصلی محتوا:همه چیز درباره علائم هشداردهنده دما سردخانه
خلاصه محتواسردخانه ها و یخچال ها باید دارای دمای مشخصی باشند تا از فاسد شدن مواد غذایی و از هم گسیختگی بافت های آنها جلوگیری شود. به همین دلیل دمای هر یخچال و یا سردخانه ای باید کنترل شود و در صورت خروج از یک محدوده دمایی، هشدار های تعبیه شده در آن به کار می افتند و ما در این مقاله قصد داریم به بررسی علائم هشداردهنده دما سردخانه بپردازیم.

 

معرفی علائم :

در دنیای تکنولوژی چنانچه که دمای یخچال و یا یک سردخانه در هر حجم و اندازه ای بالا و پایین برود، آلارم های هشدار به کار می افتند.

برخی از این آلارم ها می توانند به شکل صوتی، پیامک، چراغ های چشم زن و متنی به اطلاع افراد مورد نظر برسد.

در سردخانه های پیشرفته، این آلارم ها از راه دور نیز تحت نظارت و دسترسی هستند و متخصصان می توانند مشکل را حل کنند و دمای سردخانه را با استفاده از موبایل و یا سیستم کامپیوتر تنظیم کنند.

قابل ذکر است که در بسیاری از سردخانه های پیشرفته، می توان مقدار دمای سردخانه را برای ساعت های مشخص و یا روزهای معینی تنظیم کرد. این آلارم ها بیشتر به خاطر از کار افتادن ترموستات ها و یا کمپرسورهای سرماساز سردخانه ها و یا یخچال ها به صدا در می آید.

برخی اوقات یک سردخانه یک ماده غذایی مخصوص را نگهداری می کند. این محصول باید در یک دمای مشخص نگهداری شود. در غیر این صورت بالا و پایین رفتن دما موجب فاسد شدن محصول می شود و این آلارم ها می توانند از  فاسد شدن آن جلوگیری کنند.

از دیگر علائم هشدار دهنده یخچال ها می توان به آلارم های قطعی برق، باز بودن درب یخچال و سردخانه، ورود غیر مجاز به انبار و یا سردخانه و … اشاره کرد.

متنوع ترین  آبسرد کن و یخچال صنعتی در اصفهان فروشگاه وفایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button