قیمت آبسردکن الکترواستیل

آبسردکن صنعتی در اصفهان قیمت آبسردکن عمومی
قیمت آبسردکن عمومی
25 دسامبر, 2021
انواع تاپینگ بستنی
انواع تاپینگ بستنی
23 ژانویه, 2022

قیمت آبسردکن الکترواستیل

قیمت  آبسردکن الکترواستیل که همان آبسردکن صنعتی هست بدنه ای مقاوم و محکم از جنس استیل ضد زنگ دارد ، این مدل آبسرد کن عمومی است که با توجه به محیط ظرفیت آن انتخاب می شود و اگر محیط شلوغ باشد میزان شیرهای آن به عنوان تک شیر و دو شیر و … به کار می رود و به دلیل داشتن موتور قوی در محیط های عمومی شلوغ کاربرد دارد  که قیمت آبسرد کن الکترو استیل به این موارد و برخی موارد دیگر ارتباط دارد .

استفاده از این مدل آبسردکن در مجیط های مثل مدارس ، بیمارستان ها ، بانک ها و اداراتی که در رفت و آمدند  رایج است  تا در صورت استفاده مکرر دچار مشکل نشود .

زمانی که می خواهید آبسردکن الکترو استیل را خریداری نمایید بهتر است که علاوه بر قیمت کیفیت بدنه ، قدرت موتور ، ظرفیت ، تعداد شیر ابسردکن و … توجه نمایید .

اگر به دنبال بهترین مارک آبسردکن با بهترین قیمت هستید شرکت وفایی تولید کننده آبسردکن های صنعتی سال هاست که در این زمینه فعالیت دارد و تقریبا نام شرکت وفایی را بر روی ابسردکن ها و یخچال های صنعتی زیادی دید ه اید .کیفیت و دوام و پشتیبانی تعمیرات این شرکت و رضایت مشتریان دال بر صداقت گفتار ماست .

 

انواع آبسردکن در شرکت وفایی شامل این موارد می باشد که براساس ظرفیت و تعداد شیر قیمت آن تعیین می شود :

آبسردکن تک شیر، آبسردکن دو شیر، آبسردکن سه شیر، آبسردکن چهار شیر

فکر کنید در گرمای تابستان در خیابان یا مکانی عمومی قدم می گذارید و در یک لحظه چشمتان به آبسردکن استیل میفتد که آبی کاملا بهداشتی را در اختیار افراد قرار می دهد کمتر کسی است که نخواهد یک لیوان آب خنک از آن ننوشد و از گرما  و تشنگی رهایی پیدا کند.

آبسردکن از تجهیزات مورد استفاده بسیار است که افراد بسیاری برای خرید آن اقدام می کنند .   ضخامت استیل به کار رفته در  این مدل ها حدود ۰٫۶ است که دارای ابعاد مناسبی است  که جای کمی را به خود اختصاص می دهد با توجه به درخواست و سفارش مشتری دارای یک یا چند شیر فشاری با کیفیت می باشد .

کارکرد این مدل آب سردکن فشاری با برق 220 ولت است که به سیتم آب شهری متصل می شود که هرگز دار بی آبی یا گرم شدن دمای آب نمی شود همچنین در این مدل آبسردکن ها با وصل کردن لوله مخزن به شیر آب شهری برای همیشه از داشتن آبی خنک و گوارا بهره مند می شوید.

در کنار تمامی نقاط قوت و مزایای این مدل دستگاه ، وفایی مارکت فروشنده انواع آبسرد کن ها صنعتی استیل  با ارائه این محصول با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه و همچنین گارانتی و ضمانت پس از فروش انتخابی بسیار مناسبی را برای خریداران رقم می زند، پس برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button