قیمت آبسردکن عمومی

آبسردکن ایستاده
آبسردکن ایستاده و رومیزی
18 دسامبر, 2021
قیمت آبسردکن الکترواستیل
قیمت آبسردکن الکترواستیل
4 ژانویه, 2022
نمایش همه
آبسردکن صنعتی در اصفهان قیمت آبسردکن عمومی

آبسردکن صنعتی در اصفهان

قیمت آبسردکن عمومی و موارد استفاده از آن

در تمامی فصول سال منزل و محل کار نیازمند یک دستگاه آبسردکن و نگهداری از آب سرد است. طبیعی است آبسردکن مخزن دار ۴ لیتر به بالا به هیچ عنوان مناسب برای منزل نیست و علاوه بر هزینه اضافی، مکان زیادی هم اشغال می کند. لازم است، برای خرید آبسردکن، پس از بررسی قیمت آن به خرید آبسردکن عمومی مورد نیازتان اقدام نمایید.
مشتریان به طور معمول پس از رسیدن به مغازه از مغازه دار مقداری آب می خواهند و یا هنگامی که تابستان از سرکار به منزل می رسید عطش شما با یک لیوان آب خنک برطرف می شود، لذا برای خرید آبسردکن باید قیمت آبسردکن عمومی را از سایت ها به دست آورید.
طبیعی است برای خرید آبسردکن باید به اندازه نیاز هزینه کنید، به طور مثال آبسردکن مناسب برای منزل یک آبسردکن تولید آب سرد با مخزن ۴ لیتر هست و برای مکان های عمومی نیازمند آبسردکن های بزرگتر.

آبسردکن های دو شیر

ویژگی هایی که باعث تمایز آبسردکن ها از یکدیگر می شود
برخی آبسردکن ها قابلیت تولید آب سرد ۲ لیتر در ساعت و برخی ۴ لیتر در ساعت را دارند و این خود باعث تمایز آبسردکن ها و اختلاف قیمت آبسردکن عمومی  از یکدیگر می شود.
آبسردکن ها، در ازای قیمت آبسردکن عمومی و مبلغی که پرداخت می کنیم، قابلیت سردسازی بین دمای ۵ الی ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر را دارند.
با توجه به توان مصرفی آبسردکن عمومی، نیاز آن به برق، کم و یا بیشتر می شود که ارتباط مستقیمی با ظرفیت تولید آب سرد دارد. برخی آبسردکن ها دو منظوره بوده و علاوه بر تولید آب سرد، آب گرم هم تولید می کنند و این خود باعث می شود آبسردکن ها در چهار فصل سال، قابل استفاده باشند.
در برخی آبسردکن ها یک مخزن، که ظرفیت آن به قیمت آن بستگی دارد، تعبیه شده است و چنانچه آب لوله کشی به هر دلیلی قطع شود، شما با مشکل قطعی آب سرد مواجه نمی شوید زیرا آب سرد در مخزن آبسردکن ذخیره شده است.

آبسردکن های بابلر

انواع آبسردکن ها: آبسردکن بابلر و آبسردکن استیل
بابلر: آبسردکن بابلر همان آبسردکن های دارای مخزن به صورت بطری هستند و معمولاً به صورت رومیزی در بازار به فروش می رسد. برای استفاده های خانگی مناسب بوده و نیازی به وصل شدن به لوله‌کشی آب شهری ندارد. بطری آبسردکن قابل نصب در بالای آبسردکن بوده و آب مورد نیاز را از بطری تامین می‌کند.
آبسردکن های استیل: این نوع آبسردکن ها که مصرف آن ها بسیار شایع است و در ایستگاه های مترو، پیاده روها، اماکن عمومی از جمله: مساجد، حسینیه، کلینیک های پزشکی و… استفاده می‌شوند. برخی از این آبسردکن ها به صورت یک شیر، دو شیر و سه شیر به بالا طراحی و تولید می‌شوند.
بهترین نوع آبسردکن ها و قیمت آبسردکن عمومی در سایت ما یافت می شود. کافی است شما گزینه ی مورد نظرتان را انتخاب نمایید تا پس از تکمیل پروسه خرید، برای شما ارسال شود و درب منزل تحویل بگیرید. با توجه به این که نمونه های فیک در بازار بسیار زیاد یافت می شود، سعی کنید هنگام خرید از سایت های معتبر خرید خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button