مخزن دستگاه آبسردکن

آبسردکن تصفیه کن
آبسردکن تصفیه کن
25 آگوست, 2021
تمیزکردن آبسردکن
تمیزکردن آبسردکن
6 اکتبر, 2021
نمایش همه
مخزن دستگاه آبسردکن

Office water cooler

مخزن دستگاه آبسردکن

مخزن دستگاه آبسردکن نیز مانند سایر موارد پلاستیکی تاریخ انقضا دارد .

 

1. وسایل پردازش و ذخیره سازی

بطری های پلاستیکی و مخازن ابسردکن به دلیل  اینکه آب در آن ذخیره می شود دارای تاریخ انقضا هستند. این فرایند روشهای مختلفی را ارائه می دهد که در آن آب می تواند به خطر بیفتد و برای نوشیدن کاملاً ناسالم باشد.

 

2. سموم در پلاستیک

پلاستیک ها دارای انواع سموم و مواد سرطان زا هستند که نباید در بدن شما باشند . سیستم های ابسردکن  ما از اب در برابر تمام سمومی را که معمولاً در آب لوله کشی  وجود دارد ، تصفیه می کند و ضمن حفظ رطوبت بدن ، خطر بیماری را کاهش می دهد.

 

خبر خوب این است که این مخازن  مدت زیادی دوام می آورند. اما ، چند نکته وجود دارد که باید بدانید.

اکثر افراد آگاه از سلامت از اهمیت آب آشامیدنی با کیفیت بالا و اثرات بالقوه مضر آلودگی های آب آگاه هستند. بسیاری از مصرف کنندگان استفاده از آب بطری یا آبسردکن را انتخاب کرده اند . با این حال ، استفاده از دستگاه خنک کننده آب سرد ممکن است به طور خودکار امن ترین گزینه نباشد. دستگاه خنک کننده آب سرد و گرم شما می تواند مشکلات مهمی ایجاد کند که می تواند سلامت شما و خانواده شما را به خطر اندازد.

 

خطر احتمالی:

در حالی که یک دستگاه خنک کننده آب سرد حاوی مواد معدنی اضافی ، فلزات و سایر آلاینده های موجود در آب لوله کشی نیست ، هنوز خطر بالقوه باکتری ها وجود دارد. باکتری ها می توانند در شرایطی که رطوبت بالایی وجود دارد به سرعت رشد کنند. مصرف یک بطری پانزده لیتری ممکن است چند روز طول بکشد ، بنابراین احتمال ایجاد باکتری وجود دارد. از آنجا که آب بطری حاوی کلر یا هرگونه ضد عفونی کننده نیست ، می تواند مستعد آلودگی باشد.

این امر خطرات احتمالی را برجسته می کند و این واقعیت که تعمیر و نگهداری مناسب از  آب سردکن  و گرم کن خود برای سلامت و تندرستی ضروری است.

 

حفظ و نگهداری آبسردکن :

 

با رعایت یک روال بهداشتی اولیه ، نباید هیچ مشکلی با دستگاه آبسردکن  خود داشته باشید  اکثر متخصصان توصیه می کنند که آبسردکن شما سه تا چهار بار در سال ضدعفونی شود. هفته ای یکبار ، شیرهای پخش کننده باید با ماده ضدعفونی کننده اسپری تمیز شوند. سینی قطره ای و نمای بیرونی آبسردکن نیز باید مرتباً تمیز شود.

علاوه بر این ، باید از پر کردن بطری های خود با شیر آب خودداری کنید. بطری ها باید در محیطی تمیز و خنک و دور از نور مستقیم نگهداری شوند.

آیا آبسردکن شما به آب لوله کشی متصل  شده است؟ برای اطمینان از اینکه دستگاه آبسردکن شما به وضوح کار می کند و برای استفاده ایمن است ، باید به طور منظم توسط متخصص  آموزش دیده بررسی شود. این سرویس همچنین باید شامل تعویض فیلترها ، حداقل هر شش ماه ، باشد که گنجانده شده است.

آب برای سلامتی و رفاه بسیار حیاتی است ، بنابراین باید اطمینان داشته باشید که منابع شما تمیز و سالم است. اگرچه بسیاری از اشکال باکتری ها برای سلامتی بی ضرر هستند ، برخی از سویه ها می توانند پیامدهای جدی برای سلامتی داشته باشند. بنابراین ، ارزش این را دارد که برای اطمینان از مراقبت و نگهداری صحیح مخزن دستگاه آبسردکن خود وقت بگذارید ،تا استفاده از آن همچنان ایمن باقی می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button