چرا کیفیت آب اهمیت دارد

تمیزکردن آبسردکن
تمیزکردن آبسردکن
6 اکتبر, 2021
طرز کار یخ ساز ها
طرز کار یخ ساز
7 نوامبر, 2021
نمایش همه
آبسردكن٤ شير مخزن ٥٠ ليتر كمپرسور دانفوس بدنه و وان استيل عايق پلى يورتان چرا کیفیت آب اهمیت دارد آبسردکن بدون منبع

آبسردكن٤ شير مخزن ٥٠ ليتر كمپرسور دانفوس بدنه و وان استيل عايق پلى يورتان

چرا کیفیت آب اهمیت دارد

در پاسخ به این سوال که چرا کیفیت آب اهمیت دارد آبسردکن های بزرگ صنعتی سازگار با محیط زیست  بودجه ای مناسب برای داشتن یک محیط کار شاد و سالم هستند .
آب تازه و تمیز  برای زندگی ضروری است. هیچ چیز لذت بخش تر از یک لیوان آب در یک روز گرم ، بعد از یک کار سخت یا هر زمان که در خانه یا محل کار احساس تشنگی می کنید نیست اکثر صاحبان مشاغل می دانند که آب تازه ، تمیز و فیلتر شده در هر دفتر یا محل تجاری توسط کارکنان ، مهمانان ، مشتریان و سایر بازدیدکنندگان مورد انتظار است .

در گذشته ، تأمین آب آشامیدنی به معنای اشغال فضا بود . این همچنین به معنی هزینه جاری قابل توجهی است ، یا برای تعویض کوزه ها یا بطری ها. خوشبختانه آبسردکن های جدید متصل به اب لوله کشی یک راه حل جدید برای صرفه جویی در فضا و پول ارائه می دهند . این آبسردکن های مدرن راهی کاربردی برای تامین آب خنک و آشامیدنی فوری  در هر محیط تجاری و فضای باز هستند.

 

مزایای آبسردکن های متصل به آب لوله کشی

دلایل زیادی برای انتخاب یک دستگاه آبسردکن وجود دارد ، خواه شما اولین بار است که یک آبسرد کن متصل به لوله کشی  را خریداری می کنید و یا از  آب سردکن با مخزن هایی که  ناخوشایند و جاگیر و  خدمات گران است استفاده می کرده اید .

 آبسردکن های سازگار با محیط زیست و به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از آبسردکن های مخزن دار با بطری ،  مزایای زیادی را ارائه می دهند:

ناخالصی ها و مواد شیمیایی را از آب آشامیدنی حذف می کند
فضای بسیار کمی اشغال می کند
سازگار با محیط زیست است و دیگر نیاز به بطری های آب معدنی نیست در نتیجه زباله کاهش میابد
اساساً اگر آب سرد  دوست دارید و می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید  آب سرد کن متصل به آب لوله کشی منطقی است.

 

اهمیت کیفیت آب آشامیدنی

احتمالاً هر روز در رسانه ها توصیه هایی برای نحوه زندگی سالم می شنوید. این اطلاعاتی است که احتمالاً جدی می گیرید اگر هدف شما زندگی طولانی تر ، بهبود سلامتی و افزایش کیفیت زندگی است. حفظ سبک زندگی سالم شامل عاداتی مانند:

انتخاب غذای سالم تر
ورزش
و نوشیدن مقدار زیادی آب است.
شما بارها توصیه هایی قدیمی مانند  نوشیدن هشت لیوان آب در روز خواهید شنید ، اما کیفیت آبی که می نوشید چطور؟ ممکن است به اهمیت تصفیه آب اعتقاد داشته باشید ، اما تعیین اینکه آیا آب های معدنی در بطری به طور موثر فیلتر شده اند ، دشوار است.

تبلیغات مربوط به آب بطری اغلب نشان می دهد که محصول آنها از نهرهای کوهستانی بکر تهیه می شود ، اما اغلب اینطور نیست. در حقیقت ، بسیاری از شرکت ها آب بطری را که از شیر آب می آید به فروش می رسانند – نه چشمه های طبیعی که خلوت یا مواردی که روی برچسب نشان داده شده است. دلایل دیگری نیز وجود دارد که به آب بطری شک داشته باشید و نگران تاثیر آن بر سلامتی و محیط زیست خود نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button